TŘEBOŇ: podzimní koncert "4 TENORŮ" na zámeckém nádvoří

Kulturní akce

Nenechte si ujít ojedinělý podzimní koncert
v úžasných renesančních kulisách třeboňského zámku
 

4 Tenoři a Unique Quartet

v pátek 17. září 2021, 20.00 hodin
Státní zámek Třeboň - velké nádvoří zámku

 

Pořádá: Agentura STRATEX a Janis Sidovský


PŘEDPRODEJ VSTUPENEK - TICKETPORTAL.CZ

www.4tenoři.cz

 

 


 

 

 

 


 

Marian VOJTKO (tenor)

Držitel ceny Thálie, představitel hlavních rolí v muzikálech Fantom opery, Ples upírů, Dracula, Bídníci, Monte Cristo, Jekyll & Hyde nebo Baron Prášil. Účinkoval také v představeních Muž se železnou maskou, Kleopatra, Tři mušketýři, Čarodějka, Aida, Polská krev nebo Krysař.

 

 

Pavel VÍTEK (barytenor)

Vytvořil premiérové role v muzikálech Bídníci, Pomáda, Dracula, Fantom opery, Mamma Mia!, Noc na Karlštejně, Rebelové, Miss Saigon, Cikáni jdou do nebe, Angelika, Tři mušketýři nebo Ples upírů, za který byl nominován na cenu Thálie. Jeho hity si zpívají 2 generace příznivců.

 

 

Michal BRAGAGNOLO (tenor)

Sólista Národního divadla v Praze (La Traviata, Romeo a Julie, Z mrtvého domu, Billy Budd) a muzikálových inscenací Fantom opery, Ples upírů nebo Balada pro banditu. V Hudebním divadle Karlín hostuje v inscenaci Veselá vdova.

 

 

Jan KŘÍŽ (tenor)

Dvojnásobný držitel ceny Thálie hostoval na německých scénách v hlavní roli muzikálu Plesu upírů. V ČR účinkoval v inscenacích Rocky, Pomáda, Horečka sobotní noci, Noc na Karlštejně, Děti ráje, Zpívání v dešti, Mefisto, Robin Hood, Atlantida, Divotvorný hrnec nebo Srdcový král.